آب اکسیژنه و همه چیز که باید بدانید

آب اکسیژنه، یک ترکیب معدنی فوق العاده ساده و کاملا متنوع است. این ماده، از گذشته تا تاکنون کاربرد زیادی در دانشگاه ها و تمامی مکان ها داشته است. پراکسید هیدروژن (به انگلیسی : Hydrogen peroxide)، در برخی موارد موجب کاهش آلودگی محیط زیست می شود. به طوری که بیشتر مراکز از این ماده با عنوان “شیمی سبز” یاد می کنند. استفاده از پراکسید هیدروژن در صنایع شیمیایی، مهم ترین دلیل محبوبیت این ماده است. پراکسیدهیدروژن به شیوه ای ایمن تر، کارآمدتر و ابتکاری استفاده می شود. کاربرد پراکسیدهیدروژن و مشتقات آن، محدود به سفیدکننده سنتی یا تولید مواد شیمیایی دارویی نمی شود، بلکه رد پای این ماده شیمیایی در بسیاری از صنایع متنوع یافت می شود. استخراج فلزات گرانبها از معادن، تصفیه پساب، سفید شدن کاغذ و خمیر کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین پراکسیدهیدروژن تاثیر زیادی بر کیفیت زندگی ما داشته است. در ادامه علاوه بر معرفی بیشتر این محصول، کاربردها، قیمت، خرید، فروش، MSDS و عوارض احتمالی استفاده از آن را بررسی خواهیم کرد.

خرید آب اکسیژنه

مجموعه نگین تجارت شرق، وارد کننده آب اکسیژنه از تمامی برندهای روز دنیا (ایران، آلمان (Degussa)، ترکیه (Pasha)، کره (SD)) است. قیمت محصول عرضه شده توسط این شرکت نسبت به قیمت بازار بسیار پایین تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه خرید با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

تلفن دفتر فروش : ۳-۲۲۸۷۰۵۲۱-۰۲۱

موبایل و واتس آپ : ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴ – ۰۹۱۲۲۵۸۷۸۳۱ – ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲

فروش آب اکسیژنه

جهت اطلاع از نحوه فروش پراکسیدهیدروژن، ثبت سفارش و واردات آب اکسیژنه، با همکاران ما در واحد فروش مجموعه نگین تجارت شرق در تماس باشید.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly